O nas

Firma Espack powstała w 2005 roku. Od początku nastawieni byliśmy na produkcję opakowań z tektury falistej. Nieustane inwestycje powodują, że jesteśmy dobrze postrzeganym partnerem biznesowym, który dobro klienta stawia na pierwszym miejscu. Odpowiadamy na potrzeby rynku i zawsze jesteśmy gotowi, aby dopasować naszą ofertę do wymagań naszych klientów. Nasze starania są doceniane przez klientów, którzy obdarzają nas zaufaniem i wracają do nas z kolejnymi projektami.

Co produkujemy?

Naszym produktem są wszelkiego rodzaju opakowania z tektury falistej. W naszej codziennej pracy korzystamy z międzynarodowego katalogu opakowań FEFCO (i tu link do katalogu - załącznik). Katalog ten to zbiór najpopularniejszych standardów opakowań. Produkujemy także opakowania wg wzoru od klienta lub wspólnie z nim projektujemy zupełnie nowy produkt.

Dział Handlowy

Do dyspozycji naszych klientów stawiamy doświadczonych doradców handlowych, którzy służą pomocą i radą w każdej sytuacji.

Biuro Obsługi Klienta

BOK to miejsce, w którym nasz klient znajdzie odpowiedzi na pytania dotyczące statusu swojego zamówienia. Pracownicy BOK dokładają wszelkich starań, żeby należycie zaopiekować się klientem, który złoży u nas zamówienie.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

52 331 34 35